Nutylint. Meistrai.

Vis išgirstu ar perskaitau kokią mintį iš meistriukų ir vis nutyliu.
Nors šiaip įdomūs dalykai. Kai pagalvoji.
„Dėl vieno krano neapsimoka“: taip ir yra. O ką daryti pensininkui su sugedusiu kranu? Mokėti kaip už namo įrengimą? Verslininkas meistriukas nėra labdaros organizacija. Taigi trūksta kažkokio būdo padėti pensininkams. Plėsti valdiškų meistrų tinklą? Tegu meistriukai pasilieka tik didelius objektus, kurie apsimoka. Ir gydytojai galėtų negydyt, kol ne koma. Ką čia dėl vienos ligos prasidėsi.
„Niekas nenori dirbt pas mane, pasiimsiu ukrainiečių“: ir tikrai, kam mokėti daugiau, jei gali mažiau. Svarbu tik priimti kritinį kiekį ukrainiečių, kad jie pradėtų savo įmones kurt Lietuvoj. Štai tada ir susitvarkys įkainiai. Beje.
„Baigė aukštąsias kvaili inteligentai, dabar gauna mažai, va būtų kaip aš…“: tiksliai. Kas meistriuko vaikus mokytų? Santechnikas? Gabesnius – servisistas? O darželiuose ir statybininkai padirbtų. Mokytų tik to, kas gyvenime reikalinga. Butu net gereu.
„Kai dirbu inteligentui, mulkinu kaip noriu, jie moka už nieką, kiek tik pasakau“: taip. Kaip pats meistriukas moka kitam meistriukui. Pvz statybininkas servize. Ir atvirkščiai. O jau inteligentai dantistai advokatai tai dar ir ne taip atsiima.
„Laiptų kaina ūkstančiai, nes labai sunku paskaičiuot, reikia kompo programos“: čia net mintyse likau be žodžių. Tikrai tikrai šis logikos perlas iš gyvenimo 😀

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: