Atominis zenfonas C

Ar svarbu dalykėlis CPU androidui?
Taip!
Pirkau asus zenfoną C. Nebrangus, aišku, betgi didelių vilčių nedėjau.
Bet nuvylė net tai, kas šiaip jau veikia net dukart pigesniuose!
Intel pagamino cpu, atomu pavadino. Ką gi, spartus, bet tas spartumas… Pusė visų populiarių programų ar žaidimų gplay nepalaikoma. Net clash of clans (neberūpi, cha cha, kūrėjai sugadino nepataisomai). x86 architektūra (bet ubuntu touch šitam irgi nėra).
Taigi tenka blaškytis po forumus ir ieškot kur parsisiųst atnaujinimus ar programas.
Antras dalykas: oficialus softas. Pradėjo gražiai, puikus launčeris, graži galerija, kamera pixelmaster. Bet. Bet pradėjo atnaujint, visi atnaujinimai – tiesiog reklamos prikaišiojo ir liepia eit balsuot už juos gplay, sako encourage us. Tipo, aš juos enkūrage pinigais, bet jiems tai nesvarbu? Kalkuliatoriaus atnaujinime – įsiūta kitos programos reklama 😀 Ir taip – visur. Visos programos lenda su paliepimais balsuoti 😀
Trečias dalykas: atomas akumuliatorių niam niam tik čiaukšt ir nebėra. Nešiojuosi telefoną ir kroviklį. Nu bet nors sušyla, jei bežaidžiant tenka atsiliepti – net ausiai nemalonu nuo karščio. Plius atnaujintas softas irgi prisidėjo. Kai išjungiau virš 100 originalių programų pagerėjo. Bet ne perpus. Na, bent jau nebereikia perkrovinėt telefono. Galerija iš cyanogeno, launčeris – prieštvaninis Nemo, naršyklė – senas UCweb.
Ketvirtas dalykas: asus. Taip taip, asus litavimo meistrai moka lituoti 😀
Dingo garsas. Nei skambučio, nei muzikikės, nei žadintuvo. Nei žadintuvo! Pamaininis darbas! 130 eurų už aparatą, kuris neturi žadintuvo 😀 Radau, aišku, kaip pataisyt: įjungi muziką ir padaužai telefoną į stalą, kol atsiranda garsas. Arba suspaudi ir palamdai. Kiekvieną kartą įjungdamas žadintuvą – tikrini, ar groja. Stresas kaskart – ar suveiks 😀
Daugiau jokių asus. Jokių kosminių atomų. Snapdragon valdo 😀

4 responses to “Atominis zenfonas C

  • scaniagti 3 sausio, 2017 9:30 pm

   Štai kodėl žmonės naudoja samsus, tie veikia 😀
   O aš, kaipo snobas, samso nenoriu nei už ką 😀
   Taigi ateity dar bus, spėju, šiurpinimų 😀

 1. Darau, Blė 4 sausio, 2017 10:35 am

  Nu aš čia pabambėsiu, kad nėra ko atomą kaltint — jis ne telefonui skirtas. Apie Asus tai gerų atsiliepimų neturiu, ne viskas gerai, kas Taivane pagaminta. Mano patirtis su androidiniu atominiu tapšninuku yra labai gera ir džiuginanti.

  Snobai šiaip perka iPhone — ten tikrai viskas veikia 😀 Kol kas kiek sutikau „atsivertėlių“, visi buvo labai patenkinti. Dauguma garsiai rėkiančių, kad Androidas geriau, yra gyvenime normaliai obuolio produktais nesinaudoję.

  • scaniagti 4 sausio, 2017 1:22 pm

   Truputis bugų negąsdina. O va nepatikimas žadintuvas, ir tylus skambutis – visai negerai. Pigesnis vaiko zte šitų bėdų neturi.
   Kad visai be bugų veiktų – net nenoriu, nes mėgstu išjungtą google. Kapitaliai iškirstą, pervadinant apk 😀 Bugai kaip ir garantuoti 😀
   Turbūt bėda psichologiniuose dalykuose: kaina kaip asus, o kokybė… irgi kaip asus 😀
   Jei būčiau pirkęs noname už pigiau – neerzintų, nes tie nežada, ir nereikia mokėti už pažadus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: