Mokykla vs mokiniai

Ne apie viską, kas vyksta tarp mokyklos ir mokinių. Tik apie keletą sukimo momentų ir galios praradimus dėl trinties jėgų.
Keletas minčių juodraščio stiliumi.

Nesvarbu, ką mokytojai sako apie vaikus, jie vis tiek supranta, ką metafiziniai šūkiai („vizijos“ mokyklos fojė) sako. Ogi viskas dėl išorės.
Mokslo metų ilginimas „kad suspėtų“ ir iš karto pirmos trys dienos iššvaistytos, nes mm per ilgi. Bet kas suprastų apsimetinėjimą.
Sąšaukos per pertrauką valgymui, kad kažkoks verslininkas pareklamuotų savo biznį. Bet kam aišku, kad mokykla mielai parduoda mokinius.
Kažkoks verslas, įlindęs tarp mokyklos ir mokinio, už 1,5 euro per mėnesį šantažuojantis pažymius žiūrėti su reklamomis.

Gal mokyklai visi šie momentai ir atrodo įprasti. Turbūt atrodo, gi nesigirdi, kad mokytojai kažkaip ieškotų teisybės, kodėl už pinigus probleminiams vaikams kažkas gali rengti ekskursijas pirmūnams. Kiek girdėjau kalbant mokytojus per susirinkimus ir kitus oficialius, tai jie rimtu veidu pusto demagogiją, leidžia visokius intelektualius burbulus ir kitaip atkalba už savo algą. Puiku, kad vaikai neįtiki.
Kodėl neadresuoju mokytojams? O ką, jie gali pakeisti direktorius, švietimo skyrius ar ministerijas? 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: