Neišnaudojamas internetas

Kelias dienas remontavau automobilį, dar ne viską padariau, ką planavęs, bet judam į priekį – pasikeičiau įtartiną šarnyrą, pora hidrokompensatorių. Eilės laukia purkštukai, viena spyna nenori atsirakinti 🙂 Darbo dar bus.
Bėda tame, kad mūsų bažnytkaimyje nėra detalių pasirinkimo. Nenoriu aš pigių detalių! Man Delphi labai patinka – kokybė gera, ir kaina normali. Lockheed stabdžių kaladėlių irgi nebeveža… Valeo net valytuvai dingo iš pardavimo.
Prisiminiau internetą – visą informaciją apie automobilį juk radau tinkle 🙂
Puolam ieškoti detalių liettinkle – ir nerandam. Na pasitaikė – kelios parduotuvės gyrėsi, kokių gamintojų detalėmis prekiauja, kelios net paiešką pagal automobilius pasidariusios (kad dar ir rastų). Kai kurių verslinkų net adresą sunku rasti jų puslapyje 🙂 Ką čia ir bekalbėti apie pilną katalogą su kainomis!
Gal todėl, kad tie, kas remontuoja mašinas neturi interneto, o kas turi internetą – pats neremontuoja mašinos?! O gal pinigų detalių pardavėjams nereikia?

Reklama

2 responses to “Neišnaudojamas internetas

  1. Tomas balandžio 11, 2008 7:52 pm

    sakyčiau puikūs pastebėjimai mąstant kokį versliuką užsukti Lietuvoje 🙂 o dar jeigu ir mašiną pats remontuojies… tai gal rimtai vertėtų?

  2. scania gti balandžio 12, 2008 3:12 pm

    Provincijoje bėda su detalėmis. Žmonėms atsibosta patiems ieškoti – ir varo servisan… O ten kainos! Bėda dar ir tame, kad didžioji dali vairuotojų perka bile kokias detales, kad tik pigiau… Kas, kad neužilgo vėl reikia remontuoti!Nuo nulio biznio neverta pardėti, bet kuri nors detalių pardavimo įmonė galėtų pasodinti prie kompo vieną žmogų – atsipirktų nesunkiai. Prie to pačio pas save sandėliuose apskaitą sutvarkytų.Ir detalių perpardavėjams būtų lengviau :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: