Mokytojų streikas

Filosofas A.Šliogeris apie tai, kad valdininkai laidoja Lietuvą tamsoje. Čia pilnas straipsnis, o čia trumpa santrauka lietrytyje.

21 responses to “Mokytojų streikas

 1. Oni // blogas.lt/Oni gruodžio 14, 2007 6:52 pm

  Vaikai apie mokytojų streiką:http://chatas.lt/viewtopic.php?t=11803Oh my.

 2. scania gti gruodžio 14, 2007 7:46 pm

  Skaičiau ir pastebėjau vieną dėsningumą – kuo labiau gramatiškai taisyklingai, tuo labiau už mokytojus. Nei kiek nekeista 🙂

 3. Justas Petronis / www.legitum.lt gruodžio 15, 2007 10:52 pm

  Nepritariu streikams. O ypač, kai streikuojantieji išreiškia poziciją, kad nestreikavusieji palaiko valdžią. Ir čia dar viena detalė: ar kas matė antradienį “Paskutinę instanciją“? Psichiškai sužalotos merginos, dabar jau nusižudžiusios, mokytojams visiškai nusispjaut į jos likimą. Tai ar tokiems reikalaut atlyginimų didesnių? Grasina boikotuot egzaminus? Ką tada daryt abiturientams? Geras mokytojas gali ir kaip korepetitorius dirbti. Sunku, bet įmanoma. Gaila tik tų, kuriems tokie mokytojai kliūna. Jei jau prestižinėj mokykloj mokytojas nesidomi literatūra, kurios nėra vadovėlyje…

 4. scania gti gruodžio 15, 2007 11:16 pm

  Streikas tai pasekmė. Ar jam pritariam, ar ne, situacija jau kritinė. O paskutinė instancija – labai laiku, ar ne?

 5. Anonymous sausio 27, 2008 4:15 pm

  greitai nebeliks mokytoju jeigu nepakels atlyginimu…

 6. scania gti sausio 27, 2008 5:39 pm

  Tikrai reali grėsmė. Kas vaikus mokys?

 7. Anonymous vasario 27, 2008 12:56 pm

  lengva kalbeti tiems, kad negyvena mokytoju seimoje. as gyvenu su mama, ji yra mokytoja, jos atlyginimas yra apie 1500. nuolatos dideja kainos uz degalus, maista, komunalines paslaugas. kad valdziai giliai vienodai, tas yra faktas, musu valdzia nieko nedaro kol nemato realios gresmes. jie dar ysivaizduoja kad dabar esame sovietu sajungoje, ir kad paprasti zmones nieko negali padaryti. uzsienyje, mokytojai yra prestizine profesija, mokytojai gerbiami, saugomi ir globojami valstybes, musu valdziai nusispjauti. taip ir auga degradu karta. be streiko, nieko nebus pasiekta. kolkas atlyginimas realiai padidejo 3 procentais. nieko doro is tu procentu, kai tokia infliacija lietuvoje. o kas ydomiausia, koks poziuris y mokytojus yra lietuvos pilieciu. graudu net galvoti. prie streiko prisidesiu ir as ir mano draugai, nes mes gerbiame mokytojus neatsizvelgiant y tai kad mano mama yra mokytoja.

 8. scania gti vasario 27, 2008 4:18 pm

  Ne vien atlyginimai mokytojams blogi. Visa švietimo sistema grašio verta 🙂

 9. Anonymous kovo 3, 2008 2:10 pm

  Pritariu streikui.Mano mama taip pat mokytoja,todėl puikiai žinau kam naudoja mokytojai taip vadinamą ,,algą“-perka kancelerines prekes,susimoka už telefoninius pokalbius auklėtinių tėvams,šviečia papildomas užduotis,pasiremontuoja klasę,o jei dar lieka šis bei tas,tai pariame soc.remtiną mokinuką ir t.t. O mes dar visi pageidautume,kad mokytojai būtų pasitempę,elegantiški,šiuolaikiški! IŠVADA :mokytojas neturi savo atlyginimo,nes jis priklauso mums visiems.Todel jis tampa Kvaileliu-entuziastu!

 10. scania gti kovo 3, 2008 6:03 pm

  Va jei mokytojams seimūnų priedus kanceliarinėms išlaidoms, tai tie pinigai į naudą valstybei išeitų…

 11. Anonymous kovo 9, 2008 5:52 pm

  jo… As manau jog tuos kurie streiuoja reiktu arba ismesti is darbo arba pakelti jiems algas. Beabejones seimunai pasirinktu 1 varianta, taciau mokiniai liktu kaip ant ledoAs pats esu septntokas kai pagalvoji egzaminai jau nebetoli… (dbar jie padaryti ir 8klaseje)o antledo likti tikrai nenoriu… Taigi siulau mokytjams siulau didinti atlyginimus… Kad ir didinti alkoholio bei cigareciu kainas.. ir t.t. Kai baigsiu mokykla greiciausiai teks mokytis uzsienyje nes Lietuvoje nebera prasmes… Pirmiausia mazi atlyginimai antra- Blogos mokymosi ir darbo salygos! 😐

 12. Anonymous kovo 9, 2008 5:54 pm

  Atsiprasau uz padarytas klaidas 🙂

 13. scania gti kovo 10, 2008 7:27 am

  Na gal nereikia taip griežtai – išmesti arba padidinti. Yra teisė streikuoti. Tai viena iš mūsų laisvių…Papildomų pinigų tikrai reikia. Kur ras, iš ten ir paims.O kad manai nepasilikti Lietuvoje… Gal tikrai reikia, kad žmonės mokytųsi užsienyje? Gal kažkada grįžę viską tvarkytų žmoniškai?

 14. Araja kovo 12, 2008 1:01 pm

  Manau, kad visų pirma mokytojai turėtu nusipelnyti didesnių algų, o tada jų reikalauti. Net nepagalvodami apie mokinius, grasina boikotuoti egzaminus. Juk mokytojui pirmoje vietoje turėtų buti tinkamai paruosti mokiniai. Beto, ne tokia jau ir prasta jų padetis kaip kad jie piešia: “algos uztenka mokesčiams sumokėti, vaikus “Humanoje“ aprenkti ir pavalgyti kruopų minimaliai“ šiuos žodžius išgirdau iš mokytojos lupų per žinias.. Galiu patvirtinti, kad tai totalus, purvinas melas. Mano mama mokytoja ir toli gražu mano rūbai ne iš “Humanos“ ir kruopų visa mėnesį nevalgau nors turiu brolį studentą.. Beto pati esu susidurusi su visiška mokytojų nekonpetencija, ir mokinių vertinimą pagal išvaizdą ar pavardę.. Todel nei vienas zmogus pasaulyje man neyrodys kad mokytojai nusipelnė kažko daugiau nei dabar turi.. Zinoma, yra ir nuostabių mokytoja, bet deja jų mažuma..

 15. scania gti kovo 12, 2008 3:39 pm

  Aha, tegul ,,yrodo konpetencija“ 🙂 Na jei mokiniai taip rašo, tai tikrai reikia premijinius nukirsti 🙂 Tarp kitko, tai su dabartiniu jaunimu nė už jokius pinigus nedirbčiau 🙂 Man pasisekė, kad aš ne mokytojas 🙂 Užvakar eina šaligatviu trys paauglės, ir pagyvenusi pora turėjo trauktis iš kelio tiems trims augalėliams! Na, bent jau neiškeikė tos poros, ir už tai dėkui 🙂

 16. Araja kovo 12, 2008 4:09 pm

  Jei nesat susiduręs su mokytojais kurie vertina ne tavo zinias, o pavardę ar išvaizda, tai geriau patylėkit.. o tos klaidos tai todėl, kad rasiau susijaudinusi ir supykusi.. is savo pavyzdžio galiu pasakyt lietuvių kalbos bandomojo egzamino gavau 90 procentų o mano metinis pažymys vos septynis tesiekia, turbut del mano juodų plaukų ir aprangos.. Cia teisinga? Musų kasdienės lietuvių pamokos: atsiverskit puslapį tokį ir tokį ir susikonspektuokit ir taip diena iš dienos, o mokytoja tuo metu skaito knyga vaiksto ar siaip pro langa žiuri.. Va ir atsiskleidžia visa mokytojos knpetencija..

 17. scania gti kovo 12, 2008 6:26 pm

  Esu susidūręs su mokytojais, kurie atviru tekstu siuntė mus … sakykim, mokytis 🙂 Buvo ir tikrai puikių Mokytojų. Buvo ir tobulų vidutinybių. Buvo ir konfliktų dėl išvaizdos. Tada buvom adaptuoti tarybų laikams postpankai 🙂P.S. Mano tėvas, amžiną atilsį jam, pasakojo lygiai tokias pat istorijas iš savo mokyklos. Skyrėsi tik detalės 🙂P.P.S. Na vistiek – mokytojas tai ne koks šaltkalvis, kaip aš pavyzdžiui. Jis turėtų būti aukščiau.

 18. Araja kovo 12, 2008 7:03 pm

  Aha.. Dauguma mokytojų tik vaidina visagalius erelius prieš mokinius grasindami blogu pažymiu, o kai tik atėjo laikas tvirtai veikti dauguma pabėgo į krūmus ir pasislėpė už streikuojančiųjų nugarų tikėdamiesi, kad kažkas kitas už juos pasieks geresnių algų.. visdar gyvena komunizme kai viskas buvo ant lekštutės padėta.. butų visi paprotestavę rimtai savaitę ir būtų tos algos pakeltos.. gaila streikuojančiųjų palinkėčiau tik stiprybės jiems..

 19. scania gti kovo 12, 2008 7:15 pm

  Neturim filtro atskirti teisiuosius nuo neteisiųjų…Bet gerieji neturėtų dėl to kentėti. Stiprybės jiems! 🙂

 20. tomas sausio 14, 2009 3:52 pm

  Mano mama nedirba mokytoja, uzdirba maziau nei 1500lt ir streikuoti neketina, dziaugiasi gyvenimu ir vargo nemato, tiesiog dirba savo darba ir daro tai kas jai patinka. Taigi, mieli streikuotojai, ismokite optimizuoti savo islaidas, kritiskai ivertinkite savo gyvenima ir savo veikla, nustokit kaltint valdzia, pradekite mastyti ir nebereikes jokiu streiku, kai suprasit, kad visada iseitis yra, bet reikia ne streikuoti, o uzsiimti kazkokia veikla kuri padetu isgyventi. Yra tiek daug visokiausiu galimybiu… Moterys, pradekit megzti ranku darbo megztinius laisvalaikiu, piest, tapyt, uzsiiminet kitokia veikla po darbo, pacios jausites laimingesnes, o jeigu nesat kvailos, nesunkiai parduosite savo rankdarbius ar betka kita internetu, puslapiu tokiu pilna, pirkejai is viso pasaulio, tiesiog atmerkit placiai akis ir suprasit, kad visiskai nesinaudojat savo potencialu… Dekit savo mena, kad ir i e-bay, vietoj to kad eiti streikuoti, uzsiimkit veikla kuri jums patinka ir pabandykit isspausti is to dar ir piniga, jei net nebandet to padaryti – nekaltinkite kitu del savo nesekmiu gyvenime….

 21. scania gti sausio 14, 2009 5:28 pm

  @Tomas – O ką mintis! Jei nori būti mokytoja – megzk kojines pardavimui! Arba dar valytoja „ant“ pusė etato! Galų gale, jei jau esi mokytoja, tai galėtum ir pataupyti.Nė velnio aš neičiau mokytoju net ir už keturis tūkstančius. Ir mokytojai privalo uždirbti daugiau. Tai yra pagrindinė profesija valstybėje. Visos kitos – tik po to.Tomas, ar dirbi delfyje? Tavo nuoroda į ten.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: